Life On Los Santos || Polski RP

Aktualności: ZMIANA FORUM ! ZAPRASZAM NA :
www.rwls-rp.pun.pl !
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: [IC/OOC]Regulamin Pracownik Szpitala  (Przeczytany 437 razy)

Szymon

  • Moderator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
[IC/OOC]Regulamin Pracownik Szpitala
« dnia: Styczeń 14, 2013, 14:28:41 »
§1 - Pojazdy służbowe


Na akcje jeździmy pojazdami służbowymi. Po wyjściu z pojazdu należy ZAWSZE zaciągnąć ręczny, zgasić silnik ze światłami oraz zamknąć go. Pojazdy do bazy muszą wrócić w stanie idealnym. Helikopter Raindance jest tylko od rangi "Młodszy Pilot Helikoptera" i w wyjątkowych sytuacjach. Używanie go bez potrzeby będzie karane degradem na niższe stanowisko lub wydaleniem. Pojazdów służbowych nie wolno używać do celów prywatnych!


§2 - Identyfikatory

Wszyscy pracownicy na służbie muszą mieć przypięty identyfikator. Na identyfikatorze musi się znajdować Imię i Nazwisko pracownika oraz jego aktualne stanowisko. W przypadku awansu należy oddać kierownikowi stary identyfikator w celu nadania nowej. Po wydaleniu lub odejściu z Los Santos Medical Center należy oddać identyfikator.


§3 - Zachowanie w pracy

Wszyscy pracownicy mają całkowity zakaz spożywania alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających podczas pracy. Pracownik przyłapany na posiadaniu ich zostaje zwolniony ze służby w trybie natychmiastowym. Zabrania się również używania wulgaryzmów, do pacjentów, mieszkańców Los Santos oraz pracowników służb porządkowych pracownicy muszą się zwracać z szacunkiem. Podczas służby pracownicy muszą chodzić w firmowych strojach z przypiętymi identyfikatorami.


§4 - Pojazdy prywatne

Na terenie szpitala można postawić tylko jeden pojazd prywatny. Musi on stać w sposób którym nie będzie blokował przejazdu ani pojazdów LSMC. W przypadku postawienia pojazdu w zły sposób zostanie on odholowany do publicznej Pomocy Drogowej.


§5 - Nie obecności

Każdy pracownik który nie pojawi się w pracy przez jeden cały dzień bez usprawiedliwienia zostaje zwolniony ze służby, a na jego miejsce zostanie przyjęta nowa osoba. Usprawiedliwienie można napisać w odpowiednim dziale na naszej stronie ((forum)).


§6 - Raporty

Każdą akcje medyczną należy raportować, w przypadku nie napisania raportu otrzymuje się ostrzeżenie w postaci degradu na niższe stanowisko lub zwolnienie ze służby.


§7 - Wezwania i akcje

Wszyscy pracownicy szpitala mają obowiązek reagować na każde wezwanie! Jeśli jest dużo wezwań wykonujemy je w kolejności przychodzenia. Wszystkie akcje muszą być odegrane zgodnie z zasadami Role Play. Jeśli ktoś nie odegra leczenia zostaje ukarany degradem na niższe stanowisko (jeśli jest na najniższym zwolnienie ze służby).


§8 - Wyposażenie

Każdy pracownik szpitala musi posiadać radio ustawione na częstotliwość szpitala ((jest w panelu frakcji)), apteczkę (najlepiej kilka) oraz identyfikator Los Santos Medical Center. Nie posiadanie wymagane sprzętu grozi nadaniem ostrzeżenia (3 ostrzeżenia i degrad na niższe stanowisko).

Regulamin może ulec zmianie!

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gryzonie wojnaklanow bohaterzypl projectfaraonrpg poradniki